2002 yılında sektöre adım atarak çalışmalara başlayan 2004 yılından itibaren ilk perakende mağazası ile sektöre öncü olan ve perakende mağazacılık ile başlayan çalışmaları daha kaliteli ürün ve güven politikası ile  üretim yaparak bugüne gelmiştir. 

Adem AKYOL  lokman hekim baharatları  ., binlerce yıllık aromaterapi, fitoterapi, baharat, doğal ürünler ve bitkisel kozmetik ürünlerini çalışmalarına katarak, uzman kadrosuyla, hijyenik ve modern tesislerinde, ilgili mevzuatlar çerçevesinde standartlara uygun olarak  üretim yapmaktadır.

Sadece perakendeci bir firma olarak kalmamış, bugün tedarikçi firma konumuna da gelmiştir. Geniş bir ürün gamına sahip olan firmamız, yaklaşık 300 ürün çeşidi üretimi ile Türkiye’de “Gıda takviyesi ve bitkisel kozmetik üretimi yapmaktadır.”


Adem AKYOL lokman hekim baharatları  ürün güvenliği prensiplerine uyarak sektöründe güvenilir ve kalitenin simgesi olmayı hedeflemiştir ve bu hedefine ulaşan markası ile çalışmalarına tam 16 yıldır devam etmektedir

Günümüz itibariyle ürettiğimiz ürünlerde kaliteden ödün vermeyen firmamız sizlere daha güzeli sunmak için sürekli kendini yenilemeyi hedef olarak ilke edinmiştir.

Şu an itibariyle perakende ve üretim tesisleri ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz


Yukarı Git
Arama: Ara